RYFO
Release Yourself From Oppression
-=Pentru cei care au ceva de spus si nu au/stiu unde sa o faca=-
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
RYFO | Reguli | Inregistrare | Login
POZE RYFO
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Profil carmenitza
 | Femeie 24 ani Ialomita cauta Barbat 24 - 48 ani |
|
Ash
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 53
|
|
Bine ati venit,dragi elevi si eleve,dragi parinti cu bani,la Colegiul National "Draga Votka".Eu sunt directorul si va voi prezenta pe scurt situatia de aici.Ma adresez parintilor in primul rand:pasiti cu incredere pe holurile acestei minunate institutii,convingeti-va de faptul ca acesta este locul unde ati vrea sa invete copilul dumneavoastra,este cel mai prestigios liceu.Nu,va asigur ca nu conteaza daca abia a luat 5 la testele nationale,sigur ca nu.Eu cred in copilul dumneavoastra si in capacitatile lui,cum sa fie prost ca noaptea,avea doar emotii.Aici,noi incurajam elevii de acest gen,care stau cuminti in banca lor si incearca sa progreseze. Da,va multumesc de atentie,nu trebuia,doar ca stiti cum e,nu imi e usor sa il transfer pe fiul dumneavoastra chiar de la inceputul anului,oricum,asta ar trebui sa acopere cheltuielile. Sunt sigur ca se va simti foarte bine aici.
Veniti,dragi elevi si eleve,in continuare va voi arata cum stau lucrurile.Parintii vostri care au investit atat in voi n-ar vrea sa ii dezamagiti.Aici,in "Draga Votka" mustata este la putere desi nu apreciem soptitul pe sub mustata.Trebuie sa stiti ca orice ati face si oricate absente sau corigente ati avea,nu veti avea reale probleme atata timp cat veti sponsoriza balurile si veti sta cuminti.In clasa a noua nu aveti multe responsabilitati,trebuie doar sa aratati frumos,sa zambiti frumos,sa o dati in bara frumos si desigur,buzele voastre frumoase trebuie sa stea mereu lipite de fundul meu...frumos. Din cand in cand,s-ar putea sa fiti intrebati daca intr-adevar sunt probleme in scoala,dar voi,cu acelasi zambet frumos veti spune "nu".S-ar putea sa vina inspectori care sa va intrebe daca aveti ceva de reprosat sau daca aveti probleme cu materia,dar voi,cu acelasi zambet frumos veti spune "nu".Iar daca vreodata,in insolenta lor de corigenti alcoolici si handicapati mintal,vor indrazni acei elevi nereprezentativi pentru liceul acesta,sa spuna,chiar sa scrie despre vreo problema,VOI,mandria acestui sistem,a doctrinei mele "berciste",trebuie sa dati imediat cu pietre,pentru ca un asemenea fenomen scandalos sa nu se extinda.Scandati-mi numele la careu si la serbari,aduceti numele liceului in discutie de cate ori puteti si incercati sa treceti clasa si totul,dar absolut totul va fi bine. diRECTorul vostru, cu drag
24.2KB
_______________________________________ Sapientia ars vitae est...
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
boogieman
Membru nou
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1
|
|
Interesant discurs, ar fi tare sa auzi asta la Sigma sau la ceva concurs la care te duci sa castigi destui bani cat sa iti cumperi o paine la conserva, adica, n-am nici o treaba, da' chiar e comunism in "Dragos Votka", da cine stie poate la anu, dupa cum spun vocile rele sau bune, voi apreciati, poate ne vine alt dictator
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Never Trust Men
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 18
|
|
This is crap!!! Da'mi un sandwich!!!
_______________________________________ Dintre apă si foc aleg fumul haotic născut din contopirea lor.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Bloody
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 12
|
|
Doar ca noi o sa trebuiasca sa fim cotizatori pt Draga Votka in continuare.
_______________________________________ FITI LIBERI DEOARECE IN FOND E TOT CE CONTEAZA !!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|