RYFO
Release Yourself From Oppression
-=Pentru cei care au ceva de spus si nu au/stiu unde sa o faca=-
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
RYFO | Reguli | Inregistrare | Login
POZE RYFO
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: MicheleC pe Simpatie
 | Femeie 25 ani
cauta Barbat 26 - 68 ani |
|
Ash
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 53
|
|
Ce-ar mai fi de spus? Domnule,eu plec...inspre oras,inspre apus Mi-am terminat cafeaua. Ma duc,am sa-mi iau haina inspre lume Pana mai sper in zambete de sus.
Domnule,eu plec.N-ai stiut sa plangi Cand trebuia. Inca mai vreau raspunsuri Si caut tot ce m-ar putea soca. Vreau un sarut de la soare, Si o parcela de soia pe luna. Am auzit ca se castiga la loterie Muzica buna. Caut revolutia propriei fiinte, Vreau sa fut un arhanghel pana la isterie. Sa ma prind orgasmic de piciorul lui Dumnezeu, Tipand a cosmogonie!
Nu vreau aripi,caci am auzit ca doare cand cresc. Nu ma mai misca, Nimic simbolic ori ceresc, Nimic din cele ce persista.
Ingerul meu extenuat s-a-ntors pe-o parte Si doarme, Eu cad mai departe Si,vai,cati ani lumina am cazut... Au trecut prin mine si timpul si nasterea. Domnule,am plecat de-atata vreme, Reda-mi cunoasterea! Imi vreau iarasi colectia de pacate Dar in caderea mea am devenit Doar o pereche de pupile dilatate.
Ash
_______________________________________ Sapientia ars vitae est...
|
|
| pus acum 17 ani |
|
InoCeaAlba
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 35
|
|
te`as vota ca geniu la "in cautarea geniului" 
_______________________________________ voi iubi totul ca sa nu tip.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Sc0rp†0n
Administrator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 47
|
|
si eu cred ca sunt tentat sa fac asta
_______________________________________ Lumea sunt eu: Eram cum sunt si azi, vagabond. Mintea celorlalti exista numai ca ipoteza a mintii mele. Lumea e asadar reprezentarea mea, lumea e sufletul meu, lumea sunt eu. Si oamenii? Marionete pretentioase ale teatrului meu interior, figurine grabite in pupila mea.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Ash
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 53
|
|
mai,nu faceti vreo greseala regretabila 
_______________________________________ Sapientia ars vitae est...
|
|
| pus acum 17 ani |
|