Sc0rp†0n
Administrator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 47
-personal nu il prefer pe Paulo Coelho
Partea I
Partea II
_______________________________________ Lumea sunt eu: Eram cum sunt si azi, vagabond. Mintea celorlalti exista numai ca ipoteza a mintii mele. Lumea e asadar reprezentarea mea, lumea e sufletul meu, lumea sunt eu. Si oamenii? Marionete pretentioase ale teatrului meu interior, figurine grabite in pupila mea.