RYFO
Release Yourself From Oppression
-=Pentru cei care au ceva de spus si nu au/stiu unde sa o faca=-
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
RYFO | Reguli | Inregistrare | Login
POZE RYFO
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Lolo
 | Femeie 24 ani Galati cauta Barbat 25 - 52 ani |
|
InoCeaAlba
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 35
|
|
poate...candva...undeva...se va intampla... ce tot cauti? mi`am pierdut o parte din minti...nu le`ai vazut pe undeva? eee,vorbesti kkt..se termina si toate astea la un moment dat nuuu...momentul DAT... se dau momente pe gratis? nuuu...niciodata... cineva tot are de pierdut ceva atunci cauta`ti mintile acolo unde? in moment care? tu shtii nuu bada da? da probabil..candva...undeva...se va intampla... ce? momentul care? ala pe gratis hedonista dracului.. da da si schizofrenica si paranoica,nu uita..imi dai un moment? yeah e pe gratis? NICIODATA
punctul critic nr 4: sa accepti si sa te obisnuiesti cu ideea ca nu mai e. moment.
traiesc intr`un film. sunt personaj de drama, actiune, comedie , thriller si romance in acelasi timp. imi joc rolul bine, actrita din mine oricum nu mai exista, a dat frau liber personajului, care i`a furat identitatea si a reusit s`o linisteasca, s`o calmeze, s`o introduca pe scena fara trac, cu putina muzica si un pic de pasiune. totul in jur e frumos, pana si cele mai triste momente au farmecul acela necontenit de beatitudine, de atitudine benevola, empatie extrema din care cu greu reususesti sa mai iesi... poate asta s`a intamplat si cu actrita:o puternica empatie pentru personajul caruia urma sa`i dea viata, in asa fel incat i`a dat viata ei cu totul,sufletul, imaginea , trupul.
sunt bine, multumesc de intrebare. How do you do?
_______________________________________ voi iubi totul ca sa nu tip.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Ash
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 53
|
|
ah,Ino,ce dor mi-a fost de tine.....pe cat esti tu de mica in realitate,pe atat iti sunt de antitetice cuvintele....ma bucur sa ti le revad
_______________________________________ Sapientia ars vitae est...
|
|
| pus acum 17 ani |
|
InoCeaAlba
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 35
|
|
poate chiar am sa ma reapuc de scris...mai ales ca e primavara si e de`a dreptul lovely afara in aceste zile fulgeratoare PS:mi`e dor si mie de tine...
_______________________________________ voi iubi totul ca sa nu tip.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
InoCelRoz
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 21
|
|
Ash a scris:
ah,Ino,ce dor mi-a fost de tine.....pe cat esti tu de mica in realitate,pe atat iti sunt de antitetice cuvintele....ma bucur sa ti le revad |
mersi, si mie mi-a fost dor de tine desi ne-am vazut o singura data 
_______________________________________ It is said that his enemies would go blind from over-exposure to pure awesomeness!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Ash
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 53
|
|
)era vorba de Ino cea alba,mai ) Doi Ino e prea mult pentru mine...:P
_______________________________________ Sapientia ars vitae est...
|
|
| pus acum 17 ani |
|