RYFO
Release Yourself From Oppression -=Pentru cei care au ceva de spus si nu au/stiu unde sa o faca=-
Lista Forumurilor Pe Tematici
RYFO | Reguli | Inregistrare | Login

POZE RYFO

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Lolo
Femeie
24 ani
Galati
cauta Barbat
25 - 52 ani
RYFO / Poezie / the end/teoria vietii Moderat de Ash, Bloody, Never Trust Men
Autor
Mesaj Pagini: 1
InoCeaAlba
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 35
poate...candva...undeva...se va intampla...
ce tot cauti?
mi`am pierdut o parte din minti...nu le`ai vazut pe undeva?
eee,vorbesti kkt..se termina si toate astea la un moment dat
nuuu...momentul DAT...
se dau momente pe gratis?
nuuu...niciodata...
cineva tot are de pierdut ceva
atunci cauta`ti mintile acolo
unde?
in moment
care?
tu shtii
nuu
bada
da?
da
probabil..candva...undeva...se va intampla...
ce?
momentul
care?
ala pe gratis
hedonista dracului..
da da si schizofrenica si paranoica,nu uita..imi dai un moment?
yeah
e pe gratis?
NICIODATA

punctul critic nr 4: sa accepti si sa te obisnuiesti cu ideea ca nu mai e. moment.

traiesc intr`un film. sunt personaj de drama, actiune, comedie , thriller si romance in acelasi timp.
imi joc rolul bine, actrita din mine oricum nu mai exista, a dat frau liber personajului, care i`a furat identitatea si a reusit s`o linisteasca, s`o calmeze, s`o introduca pe scena fara trac, cu putina muzica si un pic de pasiune.
totul in jur e frumos, pana si cele mai triste momente au farmecul acela necontenit de beatitudine, de atitudine benevola, empatie extrema din care cu greu reususesti sa mai iesi... poate asta s`a intamplat si cu actrita:o puternica empatie pentru personajul caruia urma sa`i dea viata, in asa fel incat i`a dat viata ei cu totul,sufletul, imaginea , trupul.

sunt bine, multumesc de intrebare. How do you do?


_______________________________________
voi iubi totul ca sa nu tip.

pus acum 17 ani
   
Ash
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 53
ah,Ino,ce dor mi-a fost de tine.....pe cat esti tu de mica in realitate,pe atat iti sunt de antitetice cuvintele....ma bucur sa ti le revad

_______________________________________
Sapientia ars vitae est...

pus acum 17 ani
   
InoCeaAlba
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 35
poate chiar am sa ma reapuc de scris...mai ales ca e primavara si e de`a dreptul lovely afara in aceste zile fulgeratoare
PS:mi`e dor si mie de tine...


_______________________________________
voi iubi totul ca sa nu tip.

pus acum 17 ani
   
InoCelRoz
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 21

Ash a scris:

ah,Ino,ce dor mi-a fost de tine.....pe cat esti tu de mica in realitate,pe atat iti sunt de antitetice cuvintele....ma bucur sa ti le revad


mersi, si mie mi-a fost dor de tine desi ne-am vazut o singura data


_______________________________________
It is said that his enemies would go blind from over-exposure to pure awesomeness!

pus acum 17 ani
   
Ash
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 53
)era vorba de Ino cea alba,mai)
Doi Ino e prea mult pentru mine...:P


_______________________________________
Sapientia ars vitae est...

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la