RYFO
Release Yourself From Oppression -=Pentru cei care au ceva de spus si nu au/stiu unde sa o faca=-
Lista Forumurilor Pe Tematici
RYFO | Reguli | Inregistrare | Login

POZE RYFO

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
simpatica_dorina pe Simpatie
Femeie
25 ani
Arad
cauta Barbat
32 - 44 ani
RYFO / Poezie / Taci? Moderat de Ash, Bloody, Never Trust Men
Autor
Mesaj Pagini: 1
iNeedToScream
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
Spune ceva, o silaba, un cuvant, un gest...
Exista pentru mine, exista'mi!
Trezeste'ma din somnul acesta morbid
Cu un urlet al iubirii din plamanii tai curati...
Imbata'ma cu vinul din crapaturile buzelor tale si sopteste'mi ca cerul e verde...
Loveste'ma pana ma voi prelinge pe jos intr-o balta de pagini...
Culege-ma si scrie pe mine ca ma iubesti
Arde'ma cu limba ta fierbinte si canta'mi ca nu mai conteaza..
Ca cei vii sunt morti si cei morti suspina...
Si cand cenusa voi fi devenit, inghite'ma... sa ma simti si sa te simt pana la apogeul contopirii...
Exista'mi, vorbeste'mi, canta'mi...
Existi?


_______________________________________
"... nimic nu e mai excitant decat ispita de a-l tortura pe celalalt. In secret, fiecare dintre noi isi doreste sa vada trupuri sfasiate, sa atinga rani vii, sa simta gustul sangelui..."

("Juralul lui Dracula" - Marin Micu)

pus acum 17 ani
   
Mirela
Membru nou

Din: Cluj - Napoca
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
deci deci deci aveai dreptate. de ma uitam la poezie  te recunoasteam:|

sadismul tau e unic aparte si fuarte tru
  te-am pupat
:P


pus acum 17 ani
   
Sergiulica
Membru nou

Din: Sighetu Maimutelor - Cluj
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 12
si uite ce avatar crestin are :->






_______________________________________
"Cine zice ala ii...tu ai zis deci tu ramai "

pus acum 17 ani
   
iNeedToScream
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
nu e crestiiiinnn.... e o cruce facuta din sange... get it?

Modificat de iNeedToScream (acum 17 ani)


_______________________________________
"... nimic nu e mai excitant decat ispita de a-l tortura pe celalalt. In secret, fiecare dintre noi isi doreste sa vada trupuri sfasiate, sa atinga rani vii, sa simta gustul sangelui..."

("Juralul lui Dracula" - Marin Micu)

pus acum 17 ani
   
Sergiulica
Membru nou

Din: Sighetu Maimutelor - Cluj
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 12
pai tot o cruce pt oamenii crestini tot o cruce ramane

lasa fatuca ca nu e necaz ca esti o crestina ...eu te primesc la mine in biserica 


_______________________________________
"Cine zice ala ii...tu ai zis deci tu ramai "

pus acum 17 ani
   
iNeedToScream
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
noh, pentru tine e o curce normala, pentru mine nu

_______________________________________
"... nimic nu e mai excitant decat ispita de a-l tortura pe celalalt. In secret, fiecare dintre noi isi doreste sa vada trupuri sfasiate, sa atinga rani vii, sa simta gustul sangelui..."

("Juralul lui Dracula" - Marin Micu)

pus acum 17 ani
   
Sergiulica
Membru nou

Din: Sighetu Maimutelor - Cluj
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 12
atata tot?!?...atata tot?!!?...nu te enervezi?!?...nu te agiti?!?...ce ai patit mai??? 

_______________________________________
"Cine zice ala ii...tu ai zis deci tu ramai "

pus acum 17 ani
   
iNeedToScream
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
incerc sa imi pastrez calmul meditand la cresterea copacilor bite this

_______________________________________
"... nimic nu e mai excitant decat ispita de a-l tortura pe celalalt. In secret, fiecare dintre noi isi doreste sa vada trupuri sfasiate, sa atinga rani vii, sa simta gustul sangelui..."

("Juralul lui Dracula" - Marin Micu)

pus acum 17 ani
   
Mirela
Membru nou

Din: Cluj - Napoca
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
oioio incepeti sa va certati vai :-j
sonia sergiu caca!)


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la