RYFO
Release Yourself From Oppression -=Pentru cei care au ceva de spus si nu au/stiu unde sa o faca=-
Lista Forumurilor Pe Tematici
RYFO | Reguli | Inregistrare | Login

POZE RYFO

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Andreea Miluta Profile
Femeie
24 ani
Braila
cauta Barbat
30 - 48 ani
RYFO / Street Art / Street art 3 Moderat de Ash, Bloody, Never Trust Men
Autor
Mesaj Pagini: 1
Ash
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 53
requiem for true genius

street art requiem for true genius

43.7KB


_______________________________________
Sapientia ars vitae est...

pus acum 17 ani
   
Sergiulica
Membru nou

Din: Sighetu Maimutelor - Cluj
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 12
phoai cine doamne a putut sa faca asemenea prostii? 


ma obligat si pe mine femeia aia care nu are incredere in baieti ( )sa imi fac cont
deci 


sper ca nu supar pe nimeni...fata asta care are nume de baiatu cu pokemonii


_______________________________________
"Cine zice ala ii...tu ai zis deci tu ramai "

pus acum 17 ani
   
Sc0rp†0n
Administrator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 47
1) Daca pentru tine cuvintele lui O.Paler nu au nici o noima, personal sunt dezamagit
2) Cine, ce, cand, cum, unde au fost facute "prostiile" acestea; prea putin relevant
3) Nu cred ca ai fost obligat, nimeni nu poate sa te oblige sa faci ceva, daca tu intr`o mai mare sau mai mica masura nu doresti asta.


_______________________________________
Lumea sunt eu: Eram cum sunt si azi, vagabond. Mintea celorlalti exista numai ca ipoteza a mintii mele. Lumea e asadar reprezentarea mea, lumea e sufletul meu, lumea sunt eu. Si oamenii? Marionete pretentioase ale teatrului meu interior, figurine grabite in pupila mea.

pus acum 17 ani
   
Sergiulica
Membru nou

Din: Sighetu Maimutelor - Cluj
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 12
hai mai ca eu glumeam mai...iti dai seama ca nu vorbeam serios

adica cam nu prea puteati sa iti dai seama...da na oricum...

glumeam doar


_______________________________________
"Cine zice ala ii...tu ai zis deci tu ramai "

pus acum 17 ani
   
Bloody
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 12
Nimeni nu poate fi obligat de nimeni.

_______________________________________
FITI LIBERI  DEOARECE IN FOND  E TOT CE CONTEAZA !!!

pus acum 17 ani
   
Never Trust Men
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 18
Nu va mai legati de bietu Sergiulica..E si asa cocon pierdut cu capu'...Dapoi noo :P

_______________________________________
Dintre apă si foc aleg fumul haotic născut din contopirea lor.

pus acum 17 ani
   
darkhhunter
Membru

Din: Cluj Napoca
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 133
De fapt, poti fi intr`un fel obligat: cand e spre binele celuilalt... (obligatie morala o numiti voi?)

- opinie proprie -


_______________________________________
-- Why should one even bother if, in the end, everything goes to waste?... --

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la