RYFO
Release Yourself From Oppression
-=Pentru cei care au ceva de spus si nu au/stiu unde sa o faca=-
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
RYFO | Reguli | Inregistrare | Login
POZE RYFO
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Andreea Miluta Profile
 | Femeie 24 ani Braila cauta Barbat 30 - 48 ani |
|
Ash
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 53
|
|
requiem for true genius
43.7KB
_______________________________________ Sapientia ars vitae est...
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Sergiulica
Membru nou
 Din: Sighetu Maimutelor - Cluj
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 12
|
|
phoai cine doamne a putut sa faca asemenea prostii?
ma obligat si pe mine femeia aia care nu are incredere in baieti ( )sa imi fac cont deci
sper ca nu supar pe nimeni...fata asta care are nume de baiatu cu pokemonii 
_______________________________________ "Cine zice ala ii...tu ai zis deci tu ramai "
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Sc0rp†0n
Administrator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 47
|
|
1) Daca pentru tine cuvintele lui O.Paler nu au nici o noima, personal sunt dezamagit 2) Cine, ce, cand, cum, unde au fost facute "prostiile" acestea; prea putin relevant 3) Nu cred ca ai fost obligat, nimeni nu poate sa te oblige sa faci ceva, daca tu intr`o mai mare sau mai mica masura nu doresti asta.
_______________________________________ Lumea sunt eu: Eram cum sunt si azi, vagabond. Mintea celorlalti exista numai ca ipoteza a mintii mele. Lumea e asadar reprezentarea mea, lumea e sufletul meu, lumea sunt eu. Si oamenii? Marionete pretentioase ale teatrului meu interior, figurine grabite in pupila mea.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Sergiulica
Membru nou
 Din: Sighetu Maimutelor - Cluj
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 12
|
|
hai mai ca eu glumeam mai...iti dai seama ca nu vorbeam serios
adica cam nu prea puteati sa iti dai seama...da na oricum...
glumeam doar 
_______________________________________ "Cine zice ala ii...tu ai zis deci tu ramai "
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Bloody
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 12
|
|
Nimeni nu poate fi obligat de nimeni.
_______________________________________ FITI LIBERI DEOARECE IN FOND E TOT CE CONTEAZA !!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Never Trust Men
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 18
|
|
Nu va mai legati de bietu Sergiulica..E si asa cocon pierdut cu capu'...Dapoi noo :P 
_______________________________________ Dintre apă si foc aleg fumul haotic născut din contopirea lor.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
darkhhunter
Membru
 Din: Cluj Napoca
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 133
|
|
De fapt, poti fi intr`un fel obligat: cand e spre binele celuilalt... (obligatie morala o numiti voi?)
- opinie proprie -
_______________________________________ -- Why should one even bother if, in the end, everything goes to waste?... --
|
|
| pus acum 17 ani |
|